راهنمای خرید >> نحوه خرید از سایت

 
 
 
 
 
3 / 5

مراحل سفارش محصولات شرکت قائم سیستم هوشمند از طریق سایت:

  1. جستجو و انتخاب محصول مورد نظر
  2. پس از انتخاب محصول روی گزینه سفارش کالا کلیک کنید تا به صفحه بعد منتقل شوید
  3. در بالای صفحه جدید مشخصات کالای انتخابی به همراه قیمت نوشته شده است ، آدرس و مشخصات خود را در ستونهای مربوطه وارد نمایید.
  4.  سپس در قسمت پایین سمت راست روی گزینه تایید نهایی خرید کلیک کنید، در این لحظه شماره فاکتور و مبلغ آن به شماره موبایل شما ارسال میگردد همچنین میتوانید با مراجعه به محیط کاربری خود صورتحساب خود را مشاهده نمایید (( شماره فاکتور ارائه شده به عنوان شماره پیگیری سفارش مورد استفاده میگردد
  5. در صورتیکه بغیر از محصول انتخابی قصد انتخاب محصولات دیگری را نیز دارید روی گزینه تایید نهایی خرید کلیک ننمایید و به قسمت محصولات سایت مراجعه و پس از کلیک روی محصول مورد نظر خود مجددا روی گزینه سفارش کالا کلیک نمایید و در صفحه ی جدید آدرس و اطلاعات خود را با دقت و بصورت صحیح وارد نمایید و سپس روی گزینه تایید نهایی خرید کلیک کنید.
  6. پس از طی این مراحل ، محصول سفارشگذاری شده به آدرس شما ارسال میگردد و پس از دریافت آن، وجه محصول را به مامور پست یا پیک رایگان شرکت قائم سیستم هوشمند پرداخت نمایید.

نکته بسیار مهم: لطفا در زمان ثبت سفارش خرید در سایت ، کلیه اطلاعات خود را با دقت و بصورت صحیح وارد نمایید تا جهت دریافت محصول خریداری شده با تاخیر مواجه نشوید.