دفترچه راهنمای انواع دزدگیر تصویری >> راهنمای استفاده از دزدگیر تصویری استیل میت مدل 888K1

 
 
 
 
 
1 / 5

 

 

راهنمای استفاده از دزدگیر تصویری استیل میت مدل 888 K1

 

 

 روشن کردن کنترل دزدگیر: پس از بازکردن درب پشت ریموت و قرار دادن باطری نیمه قلمی در محل خود ، کنترل دزدگیر روشن میشود.

 • خاموش شدن کنترل دزدگیر: در صورتیکه باطری کنترل دزدگیر به اتمام برسد بدون تولید صدا کنترل دزدگیر خاموش میشود که بهتر است با توجه به نشان دهنده مقدار شارژ باطری در روی صفحه نمایش ریموت قبل از اتمام کامل باطری را تعویض کنیم
 1. نحوه فعال کردن سیستم دزدگیر: با فشردن شاسی قفل بصورت لحظه ای در زمانی که اتومبیل خاموش است دزدگیر با تولید صدا از آژیر و یکبار روشن و خاموش شدن چراغهای راهنما ، فعال و دربها قفل میشوند و تصویر قفل بر روی صفحه نمایش ریموت نمایش داده میشود در این حالت در صورتیکه هر یک از دربهای خودرو باز شوند و یا ضربه ای به بدنه خودرو وارد شود اخطار متناسب با آن مورد در روی صفحه نمایش ریموت ، به نمایش در میاید.
 2. فعال کردن دزدگیر در حالت بیصدا: در زمان غیر فعال بودن دزدگیر و خاموش بودن اتومبیل با فشردن شاسی بیصدا که در سمت چپ ریموت قرار گرفته دزدگیر بدون تولید صدا از آژیر و یکبار روشن و خاموش شدن چراغهای راهنما فعال و دربها قفل میشوند و تصویر قفل و بیصدا بر روی صفحه نمایش ریموت نمایش داده میشود در این حالت در صورتیکه هریک از دربهای خودرو باز و یا ضربه به بدنه خودرو وارد شود اخطار متناسب با آن مورد در روی صفحه نمایش ریموت ، به نمایش در میاید.
 3. غیر فعال کردن دزدگیر: با فشردن شاسی قفل باز بصورت لحظه ای، دزدگیر با دوبار تولید صدا از آژیر و دو دفعه روشن و خاموش شدن چراغهای راهنما غیر فعال و قفلِ دربها باز شده و دزدگیر غیر فعال میشود.
 4. غیر فعال کردن دزدگیر در حالت بیصدا ( بدون فعال شدن آژیر) : در زمانی که دزدگیر فعال است چنانچه شاسی بیصدا را بصورت لحظه ای بفشاریم چراغهای راهنما یکبار خاموش و روشن شده و تصویر بیصدا بر روی صفحه نمایش ریموت ، نمایش داده میشود در این حالت چنانچه شاسی قفلِ باز را جهت غیر فعال کردن دزدگیر بفشاریم بدون تولید صدای آژیر قفلِ دربها باز و دزدگیر غیر فعال میشود.
 5. باز کردن درب صندوق عقب: با فشردن و نگه داشتن 2 ثانیه شاسی باز کن درب صندوق عقب در صورتی که بر روی خودرو صندوق پران برقی نصب شده باشد ، درب صندوق عقب باز میشود. بازکردن درب صندوق در حالت فعال و یا غیر فعال بودن دزدگیر توسط فشردن شاسی مربوطه روی کنترل دزدگیر امکان پذیر است، فقط یادمان باشد درصورتیکه در زمان فعال بودن دزدگیر این شاسی را بفشاریم و قفل درب صندوق عقب باز شود در صورتیکه درب صندوق عقب را تا سی ثانیه بعد از این مدت باز نکنیم و پس از این زمان اقدام به باز کردن درب صندوق نماییم آژیر و چراغهای راهنما به جهت اعلام خطر ، شروع به فعالیت مینمایند.
 6. مکان یابی اتومبیل با تولید صدای آژیر: به جهت مشخص شدن محل پارک خودرویمان وقتی در بین تعداد زیادی خودرو پارک شده باشد میبایست شاسی قفل را برای مدت دو ثانیه فشرده نگه داریم در این حالت حدود 10 ثانیه چراغهای راهنما شروع به خاموش روشن شدن میکند و آژیر نیز در این مدت دائما به فعالیت میپردازد تا محل خودرو برای ما مشخص شود چنانچه بخواهیم زودتر از 10 ثانیه این حالت فعالیت دزدگیر متوقف شود کافیست بصورت لحظه ای روی شاسی قفل فشار وارد نماییم.
 7. مکان یابی اتومبیل در حالت بیصدا: به جهت مشخص شدن محل پارک خودرویمان وقتی در بین تعداد زیادی خودرو و در محلی که نباید شناسایی محل پارک آن منجر به تولید صدا باشد میبایست شاسی بیصدا را برای مدت 2 ثانیه فشرده نگه میداریم در این حالت برای حدود 10 ثانیه چراغهای راهنما شروع به خاموش روشن شدن میکنند.
 8. خاموش کردن اتومبیل در زمان سرقت آن: فرض کنیم سارق پس از روشن کردن موتور اتومبیلمان اقدام به سرقت خودرویمان مینماید (البته در صورتیکه دزدگیر به صورت صحیح بر روی خودروی شما نصب شده باشد امکان روشن کردن موتور در مدت زمان کوتاه و بدون دستکاری سیم کشی خودرو ، وجود ندارد)در این زمان در صورتیکه شاسی بیصدا را برای دو ثانیه فشرده نگه داریم چراغهای راهنما و آژیر شروع به فعالیت نموده و پس از 20 ثانیه موتور اتومبیل خاموش میشود، پس از خاموش شدن موتور برای خروج از این وضعیتِ دزدگیر، شاسی قفل باز را باید بصورت لحظه ای بفشاریم.
 9. فعال کردن وضعیت انتقال خودرو به تعمیرگاه( Valet Mode): در زمانیکه میخواهیم خودرویمان را به تعمیرگاه ببریم برای غیر فعال کردن دزدگیر میبایست در زمان غیر فعال بودن دزدگیر سوئیچ اتومبیل را در وضعیت باز قرار دهیم و پدال ترمز را فشرده نگه داریم و سپس شاسی قفل را برای سه ثانیه بفشاریم در این حالت آژیر شروع به فعالیت نموده و چراغهای راهنما سه بار خاموش و روشن میشوند و چراغ ال ای دی دزدگیر نیز روشن و دزدگیر به وضعیت تعمیرگاه تغییر وضعیت میدهد، در این حالت هیچ یک از شاسیهای ریموت فعالیت نمیکند ، برای غیر فعال کردن این حالت کافیست شاسی قفل را در روی ریموت را برای 3 ثانیه بفشاریم تا دزدگیر از وضعیت تعمیرگاه خارج شود
 10. تنظیم ساعت و ساعت زنگدار: با فشردن  همزمان شاسی قفل و قفلِ باز در روی ریموت برای یک ثانیه میتوان ساعت و ساعتِ اخطار ریموت را تنظیم نمود که  با فشردن شاسی قفل میتوان ساعت و یا دقیقه ی ساعت ریموت و یا زنگ اخطار آن را انتخاب و با فشردن شاسی قفلِ باز عدد مورد نظر را تنظیم نمود.

امیدواریم اطلاعات فوق گوشه ای از نیازهای شما را مرتفع کرده باشد خواهشمند است در صورت داشتن هر گونه سوال از بخش تماس با ما در سایت شرکت قائم سیستم هوشمند به نشانی www.isghaem.co.ir سوالات خود را مطرح نمایید یا به سامانه 10002123 پیام خود را ارسال کنید.

 

 

جهت دریافت راهنمای فارسی دزدگیر استیل میت مدل 888k1 کلیک کنید

 

 

جهت خرید این محصول که مجهز به آژیر بکاپ میباشد در این قسمت کلیک کنید

 

 

 

 

فروش انواع کولر آبی جنرال بیتل در سایت دیجی نایس - خرید ال ای دی LED 43اینچ سامسونگ 7900 و سایر انولع مدل های تلویزیون سامسونگ در سایت دیجی نایس، قیمت تلویزیون 43 اینچ سامسونگ 7900در دیجی نایسفروشگاه اینترنتی دیجی نایس - خرید موبایل سامسونگ از سایت دیجی نایس - خرید ال ای دی 55 اینچ سامسونگ از سایت دیجی نایس ، خرید ال ای دی 50 اینچ سامسونگ از سایت دیجی نایس - خرید تلویزیون ال ای دی 24 اینچ مارشال از دیجی نایس - خرید تلویزیون 55 اینچ ال جی از فروشگاه اینترنتی دیجی نایس - خرید تلویزیون ال ای دی 55 اینچ مارشال از دیجی نایس - خرید تلویزیون ال ای دی 24 اینچ ایکس ویژن از سایت دیجی نایس - فروشگاه اینترنتی دیجی نایس

 

 

 

 

خرید از سایت دیجی نایس  -

خرید گوشی موبایل سامسونگ Galaxy J4 Plus 32GB از دیجی نایس

خرید اینترنتی گوشی سامسونگ Galaxy J7 Prime 2 64GB و سایر انواع گوشی های موبایل از فروشگاه اینترنتی دیجی نایس

خرید اینترنتی Samsung Galaxy J7 Pro 64GB و سایر انواع گوشی های موبایل سامسونگ از فروشگاه اینترنتی دیجی نایس با گارانتی معتبر ISG

خرید اینترنتی Samsung Galaxy S8 و سایر انواع گوشی های موبایل سامسونگ از فروشگاه اینترنتی دیجی نایس www.DigiNice.com

,

خرید موبایل سامسونگ Galaxy J3 Pro از سایت دیجی نایس

خرید موبایل سامسونگ Galaxy S8 Plus 64GB از دیجی نایس

خرید اینترنتی گوشی سامسونگ, گوشی سامسونگ Galaxy J8 از سایت دیجی نایس

خرید اینترنتی Samsung Galaxy J6 16GB و سایر گوشی های موبایل از فروشگاه اینترنتی دیجی نایس

خرید گوشی سامسونگ Galaxy J5 Prime,  از سایت دیجی نایس

خرید گوشی Samsung Galaxy J4 Core از سایت دیجی نایس

خرید اینترنتی گوشی سامسونگ Galaxy J4 16GB از سایت دیجی نایس

خرید اینترنتی موبایل سامسونگ Galaxy J2 Prime از سایت دیجی نایس

خواهشمند است پس از دانلود و مطالعه این راهنما ،دیدگاه خود را با پر کردن فرم زیر با ما در میان بگذارید


موضوع

نام و نام خانوادگی

ایمیل

تلفن همراه

متن پیام